درباره ما

بانک اطلاعات آنلاین تهویه و تاسیسات ایران به عنوان متولی اجرای توسعه و پیشرفت شهر الکترونیک برای اولین بار در سطح کشور ، اقدام به طراحی بانک اطلاعاتی به نام “بانک اطلاعات آنلاین تهویه و تاسیسات ایران” با هدف رشد و ساماندهی کسب و کار فعالان اقتصادی براساس نیاز عموم مردم و کاربران نمودیم ، تا  با یاری حق تعالی و با در نظر گرفتن نیازهای موجود ،ضمن فرهنگ سازی در راستای استفاده از منابع اینترنتی و تسهیل در زمان و امر اطلاع رسانی، ایفای نقش نماییم. “بانک اطلاعات آنلاین تهویه و تاسیسات ایران” با استفاده از تجربیات لازم به گونه ای طراحی شده که می تواند با اخذ اطلاعات فعالان اقتصادی و  ثبت آن  بر اساس نوع فعالیت و رشته های شغلی، امکان استفاده از منابع اطلاعاتی مورد نیاز برای عموم را در جهت معرفی هر چه بهتر و ارتقا سطح درآمد، فراهم سازد. امید است با ایجاد شهر الکترونیک، شهروندان با آسودگی و اطمینان خاطر بتوانند بخش قابل توجهی از تعاملات و نیازهای روزانه خود را با بهره گیری از بسترهای ارتباط الکترونیکی بدست آورند که این امر می تواند به صورت چشمگیری در کاهش زمان، هزینه ها، انرژی و… موثر باشد. “بانک اطلاعات آنلاین تهویه و تاسیسات ایران” از ابتدای کار خود سایتی به آدرس  (hvacinfo.ir) برای ساماندهی مشاغل  راه اندازی نموده و فعالیت خود را به صورت حرفه ای و گسترده تر پیش رو گرفته که به بخشی از آن اهداف در مرحله اول اشاره می نماییم:

  • ایجاد فضا و بستری مناسب و مطمئن از لحاظ کمی و کیفی با ظرفیت های منحصر به فرد و بالا به تناسب نیازهای متفاوت مشاغل در حوزه استانی.
  • معرفی جامع مشاغل و نوع خدمات آنان با ایجاد  فضایی که بتوانند در سریعترین زمان به صورت اینترنتی تمامی موارد مورد نظر را عملیاتی سازند.
  • تحکیم و ارتقاء روابط طرفین و امکان  استفاده از امکانات و مزیت های یکدیگر.
  • استفاده از ابزارهای لازم با توجه به دانش روز جهانی در زمینه بازرگانی، با هدف بالا بردن کارایی وکیفیت حوزه های کسب وکار.
  • استفاده از کارشناسان  متخصص و با تجربه  در  حوزه مربوطه جهت اخذ اطلاعات ،مشاوره و پیگیری امور مربوط به سامانه  به منظور سنجش میزان سرعت عمل ،دسترسی مطلوب و انتقال امکانات و خدمات به روز شده به کاربران.

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به بانک اطلاعات آنلاین تهویه و تاسیسات ایران می باشد .